pomagamy codziennie

Kontakt

Map

Stowarzyszenie Sursum Corda

ul. Lwowska 11 (wejście z tyłu budynku, od ul. Zakościelej)
33-300 Nowy Sącz
www.sc.org.pl

Biuro czynne w godz. 8:00 - 16:00

  • Telefony

    18 44 11 994 biuro  
    18 540 40 40 biuro  
    692 115 724 Marcin Kałużny Prezes Zarządu
    606 66 2007 Renata Czerwińska Specjalista ds. projektów
    501 316 271 Halina Rams Koordynator ds. wolontariatu
    512 177 723 Sabina Wiktor Koordynator Klubów Wolontariatu
  • Adresy e-mail

    Biuro Stowarzyszenia biuro@sc.org.pl
    Wolontariat wolontariat@sc.org.pl
    Program "Na Ratunek" naratunek@sc.org.pl
    Poradnia "Tęcza" poradnia@sc.org.pl
    Kolonie Letnie kolonie@sc.org.pl
    Świąteczne Kartki Dobroczynne kartki@sc.org.pl
    1% jedenprocent@sc.org.pl
    Marcin Kałużny mkaluzny@sc.org.pl
    Renata Czerwinska rczerwinska@sc.org.pl
    Halina Rams hrams@sc.org.pl
    Sabina Wiktor swiktor@sc.org.pl
    Sabina Kowalczyk skowalczyk@sc.org.pl
    Michał Sokołowski webmaster@sc.org.pl
  • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TĘCZA

    ul. Lwowska 11 (wejście z tyłu budynku, od ul. Zakościelnej)
    33-300 Nowy Sącz

    rejestracja: tel. (18) 44 11 994 (pon. - pt. w godz. 15:00 - 19:00)

    e-mail: poradnia@sc.org.pl
    www.poradnia.sc.org.pl

  • Konto bankowe

    Do wpłat darowizn:

    Łącki Bank Spółdzielczy 11 8805 0009 0018 7596 2017 0003

  • KRS, REGON, NIP

    KRS 0000020382
    NIP 737-18-71-649
    REGON 492689747
  • 1% - pomagaj podatkiem

    Strona poświęcona kampanii 1%: www.pomagampodatkiem.sc.org.pl

    Darmowy program do rozliczenia PIT: www.pity.org.pl

  • Wiarygodność

    - Departament Pożytku Publicznego przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej
    - Portal NGO
    - Elektroniczny rejestr KRS przy Ministerstwie Sprawiedliwości

Formularz kontaktowy

Darczyńcy:

Wsparcie medialne: